Itt vagyunk: Főoldal Linkek

Linkek

Link Magyarországi Evangélikus Egyház
A Magyarországi Evangélikus Egyház központi portálja. Elérhető innen minden fontos információ egyházunkról.
Link Nyugati (Dunántúli) Evangélikus Egyházkerület
Celldömölk egyházunk legrégibb, nagy hagyományokkal rendelkező egyházkerületének területén fekszik. Az egyházkerület székhelye győrben található.
Link Vasi Evangélikus Egyházmegye
Egyházmegyénk volt az első a magyarországi evangélikus egyházmegyék között, amelyik elkészítette honlapját.
Link Alsósági Evangélikus Egyházközség
Városunk területén két evangélikus gyülekezet székhelye található. Az alsósági evangélikusokkal így több évszázadnyi közös múlt köt össze minket.
Link Hajnalcsillag Evangélikus Óvoda
Hajnalcsillag Evangélikus Óvodánk az 1992 óta folyamatosan működő Keresztyén Óvoda jogutódja, új épületben, kibővített csoporttal. A Ság hegy tövében fekvő Celldömölk város szívében, zöldövezettel határolt területen helyezkedik el a református templom és a római katolikus plébánia szomszédságában.
Link Csipetnyi Só
Független evangélikus magazin
Link Evangélikus Élet
Egyházunk hetente megjelenő országos lapjának internetes változata
Link Dunántúli Harangszó
Egyházkerületünk régi, a múlt század kilencvenes éveiben újraindult lapja.
2018. december »
december